Praca

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko
Operator maszyny CNC
Miejsce pracy: Kiełczewo

Zadania:
- Obsługa maszyn sterowanych numerycznie /np. Homag/

Wymagania:
- Doświadczenie w obsłudze maszyn
- Umiejętność obsługi komputera
- Odpowiedzialność, zaangażowanie oraz dokładność w wykonywaniu zadań

Oferujemy:
- Praca na pełny etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Niezbędne szkolenia
- Praca w dynamicznym kreatywnym zespole
- Możliwość przyuczenia obsługi maszyny

Dokumenty aplikacyjne prosimy kierować na adres: ekoplyta@ekoplyta.com.pl

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.
Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w związku z przeprowadzaną rekrutacją, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101. Poz. 926 ze zm.)".

EKO-PŁYTA Sp. z o.o.
Kiełczewo, ul. Ogrodowa 14a, 64-000 Kościan
kom. 605 180 044, tel. (65) 511 70 26
fax. (65) 511 93 14
realizacja: Studio Fabryka